Web Push (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Message
hi: संदेश

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Created
hi: निर्मित

en: Url
hi: URL

en: Send
hi: भेजें

en: Topic
hi: विषय
