Web Push (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Message
is: Skilaboð

en: Icon
is: Táknmynd

en: Created
is: Stofnað

en: Url
is: Vefslóð

en: Send
is: Senda

en: Topic
is: Umræðuefni
