Web Push (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Message
my: သတင်း

en: normal
my: ပုံမှန်

en: low
my: နိမ့်သော

en: high
my: မြင့်သော
