Web Push (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Message
ne: सन्देश

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Topic
ne: विषय
