Web Push (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Message
vi: Thông điệp

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Send
vi: Gửi

en: Public Key
vi: Khoá công khai

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: normal
vi: bình thường

en: Key
vi: Khóa

en: Topic
vi: Chủ đề
