Web Push (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Message
gl: Mensaxe

en: Icon
gl: Icona

en: Created
gl: Creado

en: Send
gl: Enviar

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Threshold
gl: Umbral

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Topic
gl: Tema

en: low
gl: baixo

en: high
gl: alto
