Web Push (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Url
ka: ბმული

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Key
ka: გასაღები
