Web Push (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Message
oc: Messatge

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Url
oc: URL

en: Send
oc: Mandar

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Key
oc: Clau

en: Token
oc: Geton (token)

en: Topic
oc: Subjècte

en: Debug mode
oc: Mòde debug
