Web Push (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Message
sk: Správa

en: Icon
sk: Ikona

en: Created
sk: Vytvorené

en: Send
sk: Odoslať

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: normal
sk: normálny

en: Key
sk: Kľúč

en: Topic
sk: Téma

en: low
sk: nízka

en: high
sk: vysoké
