Web Push (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Message
sq: Mesazhi

en: Created
sq: Krijuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: Send
sq: Dërgo

en: Topic
sq: Tema
