Web Push (1.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Message
hu: Üzenet

en: Icon
hu: Ikon

en: Created
hu: Létrehozva

en: Url
hu: Webcím

en: Send
hu: Küldés

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: normal
hu: általános

en: Key
hu: Kulcs

en: Token
hu: Vezérjel

en: Topic
hu: Témakör

en: low
hu: alacsony

en: high
hu: magas

en: Notification
hu: Értesítés

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Window
hu: Ablak
