Web Push (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Message
id: Pesan

en: Icon
id: Ikon

en: Created
id: Dibuat

en: Send
id: Kirim

en: Public Key
id: Kunci Publik

en: Key
id: Kunci

en: Topic
id: Topik

en: low
id: rendah

en: high
id: terang
