Web Push (1.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Message
it: Messaggio

en: Icon
it: Icona

en: Created
it: Creato

en: Send
it: Invia

en: Threshold
it: Soglia

en: normal
it: normale

en: Key
it: Chiave

en: Topic
it: Argomento

en: low
it: basso

en: high
it: alto

en: Notification
it: Notifica
