Web Push (1.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Message
km: សារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Key
km: សំខាន់

en: Topic
km: ប្រធានបទ
