Web Push (1.0.0-rc2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Message
ku: پەیام

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Key
ku: کلیل

en: Topic
ku: بابەت
