Web Push (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Message
uk: Повідомлення

en: Icon
uk: Іконка

en: Created
uk: Створено

en: Send
uk: Надіслати

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Threshold
uk: Поріг

en: normal
uk: звичайно

en: Key
uk: Ключ

en: Token
uk: Замінник

en: Topic
uk: Тема

en: low
uk: низький

en: high
uk: високий

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Window
uk: Вікно

en: Urgency
uk: Терміновість
