Web Push (1.0.1-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Message
sr: Порука

en: Icon
sr: Икона

en: Created
sr: Направљено
