Web Push (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Message
be: Паведамленне

en: Created
be: Створана

en: Send
be: Адаслаць

en: Key
be: Ключ

en: Topic
be: Тэма
