Web Push (2.0.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Message
ja: メッセージ

en: Icon
ja: アイコン

en: Created
ja: 作成

en: Url
ja: URL

en: Send
ja: 送信

en: Threshold
ja: しきい値

en: normal
ja: ノーマル

en: Key
ja: キー

en: Token
ja: トークン

en: Topic
ja: トピック

en: low
ja: 低

en: high
ja: 高

en: Notification
ja: 通知

en: Debug mode
ja: デバッグモード
