Web Push (2.0.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: Message
pt: Mensagem

en: Icon
pt: Ícone

en: Created
pt: Criado

en: Url
pt: URL

en: Send
pt: Enviar

en: Public Key
pt: Chave Pública

en: Private Key
pt: Chave Privada

en: Threshold
pt: Limite

en: Key
pt: Chave

en: Topic
pt: Tópico

en: low
pt: baixo

en: high
pt: alto

en: Notification
pt: Notificação

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: Batch size
pt: Quantidade de cupons

en: Save configurations
pt: Salvar configurações
