Web Push (2.0.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Message
ru: Сообщение

en: Icon
ru: Иконка

en: Created
ru: Создано

en: Url
ru: Url-адрес

en: Send
ru: Отправить

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: normal
ru: обычный

en: Key
ru: Ключ

en: Token
ru: Токен

en: Topic
ru: Тема форума

en: low
ru: низко

en: high
ru: сильный

en: Notification
ru: Уведомление

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Batch size
ru: Размер пакета
