Web Push (2.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Message
th: ข้อความ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Send
th: ส่ง

en: Key
th: คีย์

en: Topic
th: หัวเรื่อง
