Web Push (2.1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Send
af: Stuur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Topic
af: Onderwerp
