Web Push (2.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
