Web Push (2.1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Message
ar: الرسالة

en: Icon
ar: أيقونة

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Url
ar: المسار

en: Send
ar: أرسل

en: Anonymous
ar: مجهول

en: normal
ar: عادية

en: Key
ar: المفتاح

en: Topic
ar: المناقشة

en: low
ar: منخفضة

en: high
ar: عالية
