Web Push (2.1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Send
ast: Unviar

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Key
ast: Llave

en: Topic
ast: Asuntu
