Web Push (2.1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Subscribe
az: Abunə ol

en: Message
az: Mesaj

en: Icon
az: İconka

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Anonymous
az: Anonim

en: Key
az: Açar

en: Topic
az: Mövzu
