Web Push (2.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Url
bn: ইউআরএল
