Web Push (2.1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Send
bs: Pošalji

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Topic
bs: Tema
