Web Push (2.1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Url
eu: URLa

en: Send
eu: Bidali

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: normal
eu: arrunta

en: Key
eu: Giltza

en: Topic
eu: Gaia
