Web Push (2.1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Message
fil: Mensahe

en: Created
fil: Inilikha

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: Key
fil: Susi

en: Topic
fil: Paksa
