Web Push (2.1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Send
gu: મોકલો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Key
gu: ચાવી
