Web Push (2.1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Message
hr: Poruka

en: Icon
hr: Ikona

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Send
hr: Pošalji

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Threshold
hr: Prag

en: Key
hr: Ključ

en: Topic
hr: Tema
