Web Push (2.1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Message
jv: Pesen

en: Icon
jv: Ikon

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Send
jv: Kirim

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Key
jv: Kunci

en: Topic
jv: Topik

en: low
jv: sethithik

en: high
jv: ak
