Web Push (2.1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Topic
kk: Тақырыпша
