Web Push (2.1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Message
lv: Ziņojums

en: Icon
lv: Ikona

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Send
lv: Sūtīt

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: normal
lv: normāla

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: Topic
lv: Tēma

en: low
lv: zema

en: high
lv: augsta

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
