Web Push (2.1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Unsubscribe
ml: അൺസബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
