Web Push (2.1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Url
mn: Хаяг

en: Send
mn: Илгээх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
