Web Push (2.1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Send
mr: पाठवा

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Topic
mr: विषय
