Web Push (2.1.0) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Message
ms: Mesej

en: Icon
ms: Ikon

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Send
ms: Hantar

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Key
ms: Kunci

en: Topic
ms: Topik
