Web Push (2.1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
