Web Push (2.1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Message
fa: پیغام

en: Icon
fa: شمایل

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Key
fa: کلید

en: Token
fa: توکن

en: Topic
fa: موضوع
