Web Push (2.1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Key
ps: کيلی

en: Topic
ps: موضوع
