Web Push (2.1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: normal
sl: normalna

en: Key
sl: Ključ

en: Topic
sl: Tematika

en: low
sl: nizka

en: high
sl: visoka
