Web Push (2.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
