Web Push (2.1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Send
ug: يوللاش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Topic
ug: تېما
