Web Push (2.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Created
lt: Sukurta

en: Send
lt: Siųsti

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: normal
lt: normalus

en: Key
lt: Raktas

en: Topic
lt: Tema

en: low
lt: žemas

en: high
lt: aukštas

en: Notification
lt: Įspėjimas
