Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
