Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Send
bs: Pošalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: No content types available.
bs: Nijedan tip sadržaja nije dostupan
