Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: No content types available.
eo: Neniuj enhavtipoj disponeblaj.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
